-Apie mane-


💗Tobulas gyvenimas prasideda tada, kai turi tai, kas tau atstoja gyvenimą 💗
 

 

“Gyvenimas susideda ne iš metų, mėnesių ar dienų, bet iš akimirkų, kurias prisiminsi visą amžinybę. Prisimink tai, kuomet bandysi padaryti ką nors naujo“ – Hitch.

Šventės be fotografijos neįsivaizduojamos. Tiek kuklaus vakarėlio, tiek prabangaus pobūvio ar  asmeninės šventės foto akimirkos dažnai pasako daugiau nei žodžiai ar pastebi akys. Įamžintos Jūsų  asmeninės šventinės  akimirkos praskaidrina nuotaiką, papuošia namus ar sužadina malonius prisiminimus…. Įprastai jos tampa, Jūsų, Jūsų šeimos ar  giminės relikvijomis. Tad siūlome Jums įprasminti savo gyvenimo akimirkas pasakiškoje fotosesijoje.

Šventes  reikia atšvęsti taip, kad prisimintumėte šią dieną kaip stebuklingą pasaką, kurioje buvote Jūs.


 
Inesa ir Mindaugas, Šiauliai
"Norime nuoširdžiai padėkoti profesionaliam fotografui Vytautui Smilgiui, būtent jis įamžino mūsų svarbiausios dienos akimirkas. Nuotraukos nuostabios, natūralios, bei labai geros kokybės. Labai nuoširdus žmogus, labai buvo paprasta ir lengva bendrauti - juk visą dieną jis kaip artimiausias žmogus - fotografas ir vyras nuolat šalia 🙂 Visiem tikrai rekomenduojame drąsiai šį nuostabų žmogų. Nenusivilsite. Ir kaina labai puiki.  Tad kas dar ieškote gero fotografo savo šventei, galite nebeieškoti - Jūs jį jau radote :)"

Inesa ir Mindaugas, Šiauliai
Monika ir Robertas, Kelmė
"Norėtumėm dar kartą padėkoti Jums už nuostabiai įamžinta mūsų akimirką. Su jumis buvo labai smagu. Nuo pat pirmos susitikimo minutes su jumis jautėmės tarsi jau ilgai pažįstami. Jūsų fotografavimas itin sužavėjo mus, kaip profesionaliai tai atliekate. Tikrai samdytumėm jus dar kartą, puikiai pakėlėte nuotaiką, jūsų pagiros mus labai  drąsino, tikriausiai dėl to visos nuotraukos tokios nuostabios ir natūralios, visi svečiai taip pat itin patenkinti jūsų darbu, nes visos akimirkos nesuvaidintos, visos savaip žavios, tiesiog smagu žiūrint fotografijas viską prisiminti iš naujo! Taigi dar kartą ačiū Jums ir sėkmės toliau įamžinant pasakiškas akimirkas!"

Monika ir Robertas, Kelmė
Asta ir Vygandas, Telšiai
"Visų pirma dėkojame Jums už puikią fotosesiją bei malonų bendravimą. Gautas rezultatas – tikrai nenuvylė. Nuotraukos gražios, kokybiškos ir jų labai daug. Buvo smagu su Jumis dirbti :)"

Asta ir Vygandas, Telšiai
Bopha ir Vaidas, Panevėžys
"Brangus Vytautai, Mūsų vestuvės, tikrai yra prasmingai įamžintos, ne tik begalo giliomis emocijomis, prisiminimais, bet ir deka tikrai profesionalaus fotografo, Vytauto Smilgio t.y. Tavęs! Pagauti momentai ir taip prasmingai įrėminti nuotraukose atrodo begalo gyvai ir iškart nukelia mintis į tą šaunią vestuvinę dieną. Mes begalo dekojame Vytautai, tau, už tikrai kruopščiai parinktas nuotraukas ypač kur mes abu Jaunieji visame žavesyje, kūrybingas vestuvines pozas, netikėtus nufotografuotus momentus ir daug įvairių tematikų bei gamtos grožybių fonuose. Jei kada vėl busim sugryžę į Lietuvą dėl kitų progų iš saulėtos Kalifornijos, būtinai Tave sutrukdysime vėl užsisakyti Tavo meistriškos nerealaus fotografo paslaugos. iki kito karto!"

Bopha ir Vaidas, Panevėžys
Rūta, Šiauliai
"Puikūs darbai, šiltas bendravimas, gera nuotaika fotosesijos metu - visa tai ir dar daugiau gavau iš šio fotografo. Galutinis rezultatas pranoko lūkesčius! Visiems rekomenduosiu. AČIŪ :)"

Rūta, Šiauliai
Kristina ir Marius, Vilnius
"Labas, Vytautai.  Labai dėkui.  Super darbas. Super fotografas. Jei nesugesi, turėsi šviesią ateitį 🙂 Žiūrint tavo darytas nuotraukas atrodo, kad atsidurdavai tinkamoj vietoj, tinkamu laiku 🙂 Esi savo srities profas, labai maloniai su tavim bendravosi vestuvių dieną, o svarbiausia galima džiaugtis puikiu rezultatu 🙂 Sėkmės tau visokeriopos ir manau, kad jei gyvenime nuspręsime samdytis fotografą, neabejotinai rinksimės tave!"

Kristina ir Marius, Vilnius
Viktorija ir Augustinas, Joniškis
"Norime nuoširdžiai padėkoti Jums už puikias nuotraukas ir visą fotosesiją vestuvių metu. Jau pirmo susitikimo metu pajutome pasitikėjimą Jumis ir tikrai nenusivylėme. Viskas buvo taip, kaip norėjome, nuotraukos labai labai gražios! Esate labai draugiškas, supratingas, šiltas ir nuoširdus, todėl mūsų pasirinkimas pasiteisino 100 proc. Prireikus fotografo - nedvejodami skambintume Jums! Ačiū, kad padėjote sukurti gražią šventę!"

Viktorija ir Augustinas, Joniškis
Gytis, Šiauliai
"Ačiū, Pasakiška akimirka, už nuostabias nuotraukas. Jos nerialiai šiltos ir jaukios. Fotografas super atliko savo darbą. Linkiu ir toliau produktyvaus darbo ;)"

Gytis, Šiauliai
Indrė ir Ernestas, Klaipėda
"☺ esame labai labai labai.....patenkinti, vėl prisiminėm nuostabią dieną. Jus nuostabus fotografas, žinantis, išmanantis savo darbą, nei akimirka nesudvejojau dėl jūsų ☺ nebuvo sunku išsrinkti, užteko vieno skambucio išgirsti jūsų profesalumą ir gerą nuotaiką balse ☺ nesnustokite.... džiuginkite..... savo nuostabiomis nuotraukomis kitus zmones. JUS geras žmogus ir mum buvo gera ☺ linkime didžiausios sėkmės, kad fantazijos nepritruktu, o svarbiausia sveikatos ☺ didelis ačiu JUMS. 😍"

Indrė ir Ernestas, Klaipėda
Vytautės krikštas, Šiauliai
"Akimirkos – tai brangenybės. Jas saugom, gaudom, įamžinam. Dėliojame jas, kuriame albumus, paskui vartome, gėrimės, prisimename, džiaugiamės, grožimės, juk įamžintos akimirkos esmė ir yra ta, kad brangiausios akimirkos išlieka nepakitusios" (G. Mičiūnienė). Ačiū Jums ir jūsų profesionaliam darbui - Pasakiškaakimirka.lt - kad įprasminote visą šią mintį. Simboliška, bet ačiū likimui, kad Vytautės šventei pasirinkome Jus, Vytautai - jūsų bendravimas ir bendradarbiavimas sukūrė puikų rezultatą, kuris mums teikia džiaugsmą ir malonumą! Ačiū!"

Vytautės krikštas, Šiauliai
Ermando krikštas, Šiauliai
"Dėkojame Jums už gražiai įamžintas Mūsų ypatingos šventės akimirkas. Nuotraukos gražios, likome patenkinti. Kadangi, pirmą kartą darėm šeimos fotosesiją, tai buvome mandagiai išklausyti Jūsų, bendravimas šiltas, o susikalbėti su vaikučiais ne visi gali-tačiau Jums pavyko. Iki kitų susitikimų."

Ermando krikštas, Šiauliai
Rūta ir Darius, Klaipėda
"Visų pirma sakom AČIŪ, už visus patarimus prieš vestuves, nes kai tai darai pirmą kartą apie viską apgalvoti sunku, o čia buvote Jūs su savo nuoširdžiais ir taikliais patarimais ko reikia ir ko vengti. AČIŪ už atmosferą fotosesijos metu, už plaukų lako panaudojimą nuotakos plaukams, vyrų kaklaraiščių pataisymą ir ..... 🙂 Vestuvių diena praleista su Jumis pralėkė kaip viena akimirka, bendravimas su Jumis buvo toks šiltas, tarsi su senai pažįstamu draugu, o tai leido atsipalaiduoti ir mėgautis savo švente. Esame labai dėkingi, už Jūsų darbą , bendravimą ir įdėtas pastangas, nes nuotraukos viena už kitą gražesnės, šiltesnės ir kupinos romantikos. Nuoširdžiai linkime Jums sėkmės profesiniame ir asmeniniame gyvenime, jokiu būdu neatsisveikiname, o sakome iki pasimatymo!!!"

Rūta ir Darius, Klaipėda
Gabrielė ir Tadas. Šiauliai
"Esame laimingi, kad Jus "atradome"! Jūs išpildėte visus mūsų lūkesčius ir vizijas. Dėkojame Jums už malonų bendravimą, rūpestį ir geras emocijas! Tikimės, kad tai buvo ne paskutinis mūsų susitikimas. Esate labai šiltas ir mielas žmogus 🙂 Linkime Jums sėkmės tolimesniuose darbuose!"

Gabrielė ir Tadas. Šiauliai
Jūratė ir Alvydas, Anykščiai
"Norėtume padėkoti už nuostabias nuotraukas! Tai yra daugiau nei nuotraukos, tai jausmai, nuotaika, įspūdžiai ir išgyvenimai.. Ačiū už kokybišką darbą, malonų bendravimą, kantrybe su mano vyru 😄ir labai originalias idėjas! Tikiuosi kad tai nepaskutinis kartas kada susitinkame!"

Jūratė ir Alvydas, Anykščiai